Metacafe Kullanım Kuralları

Metacafe kurallarını ve para gönderme şartlarını merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Bildiğiniz üzere metacafe video sitesi size ait olan yüklediğiniz her video için 100 dolar veriyor. Tabii ki o video’nun 6 ay içerisinde 20bin kere izlenmiş olması gerekiyor ve video puanının 3’ün üzerinde olması gerekiyor. Arada aklınızı kurcalayan başka kusurlar varsa işte buyrun Türkçe olarak Metacafe’nin kullanım kuralları:


Şartlar & Koşullar


1. Kabul

Kullanarak VISITING VEYA BU WEB tüm İçerik metacafe.com alan adı ve diğer sitelerin sahibi olduğu, işlettiği ulaşılabilir (birlikte veya Metacafe kontrol, Inc “Web Sitesi”) VEYA Submitting İÇERİK İÇİN BU WEB YOU anlamına YOUR onayı (1) Bu şartları ve koşulları ( “Şartlar ve Koşullar”), ve (2) Metacafe gizlilik politikası at http://www.metacafe.com/privacy/. Ayrıca, eğer Üretici ™ Programı veya Üretici Ödüller ™ Programı aracılığıyla İçerik vermek, onların ek şartlar ve koşullar için kabul anlamına gelir. Bu Şartname Web sitesinin tüm kullanıcılar için geçerlidir. Eğer bu Şartlar ve Koşulları kabul etmiyorsanız, Gizlilik İlkesi veya Şartlar ve Üretici Programı veya Üretici Ödül Programı Koşullar sonra Websitesi kullanmayın lütfen.
2. Linkler

Bu web sitesi sahibi değilseniz veya Metacafe tarafından kontrol üçüncü parti web sitelerine bağlantılar içerebilir. Metacafe bu web siteleri ile bağlı değildir üzerinde hiçbir denetimi olmadığından, ve hiçbir sorumluluk kabul, içerik, gizlilik politikaları, uygulamaları veya herhangi bir üçüncü taraf web siteleri. Ayrıca, Metacafe değil ve sansür olabilir veya herhangi bir üçüncü taraf sitenin içeriğini düzenlemek. Web Sitesi kullanarak, açıkça kimden Metacafe sürüm tüm sorumluluk herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin kullanımınız doğan. Buna göre, ne zaman ve Websitesi kaldı şartlar ve koşullar ve bu ziyaret birbirleriyle web sitesinin gizlilik politikasını okumak için dikkat etmenizi öneririz.


3. Web Sitesi Erişim

1. Metacafe burada size izin Web Sitesi,: (i), Web sitesini kullanmak yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım için verilmiştir kullanmak; kopyalamamayı olacaktır, (ii), dağıtmak veya Metacafe önceden yazılı olmayan Web sitesinin herhangi bir kısmını değiştirmek yetki; İstenmeyen veya yetkisiz reklam, spam, zincir mektuplar, vb göndermek won’t hangi yazılım virüsler veya diğer zararlı bilgisayar kodu, dosya ya da program içeren herhangi bir İçerik iletmez olacaktır (iii), (iv) (v) size sunucuları veya ağları Web Sitesi bağlı bozabilir won’t ve () Bu Şartlar ve Koşullar uygun vi.
2. Bu Web sitesinin bazı özelliklerine erişmek için, bir hesap oluşturmanız gerekir. Sen izni olmadan başka bir hesap kullanmak asla Mayıs Hesabınızı oluştururken, size doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz gerekir. Yalnızca hesabınızın oluşur aktivite sorumlusunuz ve hesap şifrenizi güvende tutmak gerekir. Sen Metacafe hemen güvenlik veya hesabınızın izinsiz kullanımı herhangi bir ihlali bildirmelidir. Herhangi bir kullanım hesap veya şifre ve Metacafe veya başkalarının bu tür izinsiz kullanımı nedeniyle, kayıplar yapılmış sorumlu olacaktır. Metacafe için kayıp hesabınıza herhangi bir yetkisiz kullanımı nedeniyle sorumlu olmayacaktır.
3. Kullanmak ya da dahil olmak üzere herhangi bir otomatik sistem başlatma sınırlama olmaksızın, “robotlar”, “örümcek” ve belirli bir dönem içinde Metacafe sunucuları için daha fazla istek mesajları gönderen bir şekilde Web Sitesi erişen “çevrimdışı okuyucular,” kabul makul aynı dönemde bir konvansiyonel kullanarak satırı web tarayıcısı tarafından üretebilir bir insan daha zaman. Metacafe, ancak önbelleğe veya malzeme arşivleri genel arama motorları izin malzemelerin kamuya açık aranabilir indeksleri oluşturmak amacıyla için Website materyalleri kopyalamak için örümCekler kullanmak için operatörlere değil verir. Metacafe doğru ya genel olarak veya belirli durumlarda bu istisnalar iptal etme hakkını saklı tutar. Bunu toplamak için ya da herhangi bir kişisel bilgi toplama, Web Sitesi hesap adları veya e-posta adresleri de dahil olmak üzere, ne de kabul iletişim sistemleri herhangi bir ticari kışkırtma amaçlı Web Sitesi tarafından sağlanan kullanımı. Bunlar, ticari amaçlarla kendi Kullanıcı Gönderimler göre Web sitesi herhangi bir kullanıcı için talep için (aşağıda tanımlanmıştır) kabul edersiniz.
4. Metacafe, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hemen hemen web erişiminizi sona erdirme ve veya neden olmadan.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

Sınırlama olmaksızın, Web Sitesi, tüm Kullanıcı Gönderimler dahil dahil olmak üzere içerik, metin, yazılım, scriptleri, grafik, fotoğraf, ses, müzik, video ve interaktif özellikleri ( “İçerik”) ve ticari markalar, hizmet markaları ve logolar buralarda ( “Markaları”), sahip olduğu veya Metacafe lisansı. Web İçerik size “OLDUĞU GİBİ” Bilgilerinizi ve kişisel kullanım için sadece, kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayın, gösterilen satılan, lisanslı, ters mühendislik, de-derlenmiş veya başka için istismar iletilen kullanılamaz verilmiştir Metacafe önceden yazılı izni olmadan başka amaçlar whatsoever. Metacafe tüm hakları saklı tutar açıkça olarak verilmemiş ve Website. Eğer indirmek veya kişisel kullanım için İçerik bir kopyasını yazdırma, tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini korumak gerekir contained therein. Siz veya devre dışı bırakmak başka güvenlik müdahale-Web Sitesi veya özellikleri önlemek veya Web sitesini kullanmak kullanmak veya herhangi bir İçerik kopyalama veya uygulamak sınırlamalar kısıtlamak özellikleriyle ilgili tuzağa kabul edersiniz.
5. Kullanıcı Gönderimler

1. Web Sitesi ve diğer kullanıcılar ( “Kullanıcı Gönderme”) ve video ya da diğer İçerik teslim kolaylaştırır barındıran ve bu Kullanıcı Gönderme ve yayınlama. Şu veya bu Kullanıcı Gönderimler, Metacafe herhangi bir Kullanıcı Gönderimler ilgili gizlilik garanti etmez yayınlanmaktadır anlıyorum. Metacafe tam sahip bağlı olup olmadığını kabul etmek veya Kullanıcı Gönderi veya bir Metacafe programdan başka bir program veya Web sitesini kısmına Kullanıcı Gönderi aktarmak için reddedin. Bu Web Sitesi için Kullanıcı Gönderimler gönderebilirsiniz veya aşağıdaki programları aracılığıyla:

 • Üretici ™ Programı veya
 • Üretici ™ Ödül Programı

2. Yalnızca kendi Kullanıcı Gönderme ve gönderme veya yayım sonuçlarından sorumlu tutulamaz. Sizi temsil ve: (i) tek başına veya dahil sağlayacak ve onun gibi Websitemizde contemplated kullanmak gerekli hakları ve izinleri kullanmak ve Metacafe yetki herhangi bir Kullanıcı Gönderimler tüm telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakları ve kullanmak zorunda emri ve bu Şartlar ve Koşullar ve () ile Web sitesi ve bu Şartname ile contemplated olarak ismi veya benzeri kullanmak için yazılı onayı ve her ve Kullanıcı Gönderi her tanımlanabilir kişi ve / veya izniniz var ii.
3. Sen Kullanıcı Gönderimler tüm mülkiyet haklarını korumak. Ancak, Metacafe için Kullanıcı Gönderimler göndererek, bu vesile olan herhangi bir başka program Metacafe, bir dünya, sigara kullanmak, kopyalamak özel ve devredilemez bir lisans ile türev çalışmalar hazırlamak kurulan uyarınca tüm diğer haklara ek olarak Metacafe hibe (dahil ancak bununla sınırlı olmaksızın, bir, kısaltabilir, farklı parça halinde video ayırmak düzenlemek, yeniden adlandırmak ve derlemeler bir parçası olarak, tüm video ya da parça kullanım), görüntüleme ve Kullanıcı Gönderimler gerçekleştirmek Web Sitesi ve ilgili Metacafe’s (ve sınırlama olmaksızın ardılı’s) iş, Kullanıcı Gönderi görüntülemek için üçüncü kişilere Web Sitesi erişimine izin vermek için (ve türev çalışmalar da). Ile Kullanıcı Gönderimler üretici Programı kapsamında sunulan veya başka bir özel program kapsamında sunulmamış konusunda, Web Sitesi, kullanıcının Gönderi kaldırmak için Metacafe bildirebilir ve Metacafe çok makul bir süre içinde, bu Yukarıda lisansına noktası yapacak Metacafe sonlandırılacak.
4. Ayrıca bir münhasır kullanma hakkı, üretimi, dağıtımı ve türev çalışmalar, görüntüleme ve bu Kullanıcı Gönderimler gerçekleştirmek hazırlamak, tüm sigara için Web Sitesi veya Kullanıcı Gönderi diğer görüntüleyicinin her kullanıcı hibe ve kişisel kullanım ticari.
5. Eğer böyle bir hak sahibi veya izin var bunların hak sahipleri gibi, aynı anda: (i) malzeme bu, ticari sır veya diğer gizlilik ve kamusal hakları da dahil olmak üzere üçüncü taraf mülkiyet hakları, konu ile korunan telif hakkı olduğunu gönderemediyseniz edecek, kabul ve Kullanıcı Gönderi göndermeye Metacafe tüm lisans hakları tanımak için burada verilen, (ii) falsehoods veya misrepresentations yayınlamak da olabilir zarar Metacafe veya herhangi bir üçüncü parti (iii), iftira, libelous, müstehcen tehdit yasadışı malzeme göndermek, Bir suç teşkil edebilecek, kabul olacağını hukuki sorumluluğa yol, herhangi bir yasa ihlal veya uygunsuz, taciz nefret, ırk veya etnik, saldırgan veya teşvik pornografik kuralları veya (iv) Kullanıcı Gönderi veya yanlış ifade göndererek kendinizi misidentify gerçek kimliği. Metacafe orada ifade herhangi bir Kullanıcı Gönderi veya herhangi bir görüş, öneri veya tavsiye onaylamamaktadır ve Metacafe açıkça reddeder tüm sorumluluk Kullanıcı Gönderimler ilgili.
6. O zaman, kullanıcı Gönderimler için çok çeşitli kaynaklardan ve Metacafe doğruluğu, kullanışlılığı, güvenlik veya fikri mülkiyet hakları veya Kullanıcı Gönderimler ilgili sorumlu değildir maruz kalacağı Web Sitesi kullanarak anlıyorum. Bu, ahlaksız, saldırgan veya uygunsuz yanlış olduğunu Kullanıcı Gönderimler maruz olabilir ve feragat kabul etmiş ve bundan dolayı herhangi bir yasal veya adil hak ve ilaçları size Metacafe karşı saygı onunla birlikte olabilir feragat yapmak, ve tazmin etmeyi kabul Metacafe tutun, kendi sahipleri, bağlı kuruluşları, çalışanları, acenteleri ve / veya lisans sahibi, tam ölçüde hukukun tüm konularda, Web sitesini kullanmak için ilgili ilgili izin verdiği için zararsız. O erişimi olan Web sitesi aracılığıyla kullanılabilir ve çıplaklık resimleri şiddet içeren veya tasvir belirli İçerik için, cinsel eylemler ya da diğer cinsel malzeme ( “Olgun İçerik”) yalnızca minimum yaş geçerli üzerinde bulunan izin olduğunu kabul eder kendi yetki alanı (genellikle ama mutlaka 18 veya 21).

6. Telif hakkı ve İçerik Politikası

Metacafe, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir ve siz de aynı şeyi yapıyor istekleri. Metacafe telif faaliyetleri ve Web fikri mülkiyet haklarının ihlali ihlal izin vermez ve Metacafe Tüm İçerik kaldıracaktır takdirde, bu tür içerik başka bir fikri mülkiyet haklarını ihlal eden bildirilir. Metacafe doğru önceden bildirimde bulunmaksızın İçerik kaldırma hakkını saklı tutar. Eğer tekrar infringer olarak belirlenir Metacafe de, Web Sitesi için bir Kullanıcı Erişim sonlandırılacak. Metacafe Yçerik kaldırmak ve / veya bu Şartlar ve Koşullar ihlal eden herhangi bir zamanda Yçerik yüklenecek bir kullanıcının erişim sonlandırmak, önceden bildirimde bulunmaksızın ve kendi takdirine bağlı.

Eğer İçerik, telif hakkı ihlali oluşturan bir şekilde, kopyalanamaz olmuştur Metacafe’s Copyright Ajan aşağıdaki bilgileri lütfen inanıyoruz:

1. kişinin bir elektronik veya fiziksel imza telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili;
2. Bu ihlal edildiğini, URL konumunu (web sayfası adresi) nerede telif hakkı kapsamındaki çalışmayı veya telif eserin kopyası var gibi iddia telif hakkı kapsamındaki çalışmayı bir tanımı;
3. bir açıklama burada bir hak ihlali olduğunu, Web Sitesi, URL dahil bulunan talep malzeme;
4. adres, telefon numarası ve e-posta adresi;
5. sizin tarafınızdan bir bildiri, bir iyi niyetle inanılması durumunda, tartışmalı kullanım telif hakkı sahipleri tarafından yetki verilmediğine var, aracısı veya kanunlar ve
6. sizin tarafınızdan bir bildiri, yalan yere yemin ve cezalandırılacağını bilerek yapılan bu bildirimdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve sizin telif hakkı sahibi olduğunuzu ya da telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkisine.

Metacafe’s Copyright Temsilcisi Hakları telif hakkı ihlali iddiaları için olarak ulaşılabilir şöyledir:

Posta ile: Copyright Agent

Metacafe, Inc
537 Hamilton Avenue
Palo Alto CA, 94301
Faks olarak: 1 650 644 0453
E-posta ile: CR-agent@metacafe.com

Lütfen unutmayın Bölüm 512 altında (f) ABD Telif Hakkı Yasası herhangi bir kişi bilerek maddi bir malzeme veya aktif sorumluluk tabi olabilir ihlal ettiği misrepresents ve.


7. Ödeme Şartları

Eğer Metacafe ve Üretici Ödül programı içine Üretici Ödül Gönderi kabul Metacafe size $ 2.00 $ () Gönderi http://www.metacafe.com görüntülenen veya Metacafe oyuncu bir üçüncü taraf web sitesinde gömülü aracılığıyla her 1000 kez Üretici Ödül için ödeyecek olan IP adresi ABD içinde bir kullanıcı olarak ölçülen ve Metacafe tarafından belirlenir. Metacafe yaklaşık 30 gün içinde Üretici Ödül Gönderimler önceki ay boyunca görüntülenen için her ayın sonunda size öder. Herhangi bir ay için ödeme az daha $ 100 Eğer, Metacafe miktarı nedeniyle eşittir kadar ödeme tutun veya 100 $ aşıyor. Ödeme U. S. Dolar olduğunu

Metacafe için Üretici Ödül programı kapsamında beş ABD iş günü sonra, herhangi bir zamanda ödeme oranı değişebilir size haber. Metacafe için Üretici Ödül Programı size bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda, tüm ilave ödeme yükümlülükleri için Üretici Ödül görünümleri için ödeme dışında iptal olacaktır Üretici Ödül Gönderi kaldırmak Mayıs Gönderi için Üretici Ödül Programı kendi kaldırma önce.

Yalnızca raporlama ve herhangi bir vergi ya da ödeme konusunda tarife ödemekten sorumludur. Eğer Metacafe bu Herhangi bir yargı ve vergi otoritesi ile ödeme rapor için gerekli olmadığına karar verirse, size bu vesile ile bu rapor için onay ve bu video Üretici Ödül Programı’na kabul hiçbir ödeme size kadar yapılacaktır kabul edilmeyecektir katılıyorum Herhangi bir bilgi veya formları Metacafe için gerekli sosyal güvenlik numarası ve adres gibi bu rapor, dosyaya sağladı. Metacafe ödemeler herhangi bir vergi bu kanun altında tutmak için gerekli olan kesintisi Mayıs İlave şartlar üreticileri ABD ve Metacafe dışında yer ile ilgili bu tür üretici herhangi bir zamanda ek temsilcilikleri isteyebilir gerekebilir.

Eğer bir hata bir ödeme döneminde, ödeme alınmasından itibaren 30 gün içinde Metacafe’s destek masası başvurmalısınız oluştu düşünüyorum. Ödeme hataların değerlendirme yok talepleri 30 gün daha fazla ödeme aldıktan sonra daha dikkate alınacak.
8. Garanti Yasal Uyarı

AT, sorumluluğu tamamen size ait olacaktır WEB SYTESYNYN THAT KULLANMANIZIN KABUL. TO KAPSAM HUKUK, Metacafe, yöneticilerinin, yöneticileri, çalışanları ve acente reddederler TÜM GARANTİLER, AÇIK VEYA UYGUNLUK, WEB VE KULLANIMI İLE BAĞLANTI izin. Metacafe doğruluğu veya eksiksizliği Web sitesinin içeriği ve TUTULAMAZ (I) hatalar VEYA YANLIŞLIKLARI içerik, WEB SYTESYNYN EMLAK HASAR SONUCU KULLANMANIZIN veya (ii) KİŞİSEL YARALANMA, (III) HERHANGİ BİR BİR İÇİN HİÇBİR SORUMLULUK HAKKINDA AÇIKLAMA VEYA HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEZ VEYA KULLANIM sunucularımızın VE / VEYA HERHANGİ BİR VE KİŞİSEL BİLGİLER VE yetkisiz erişim / veya mali bilgi, veya web sitesine iletim (IV) HERHANGİ BİR KESİNTİYE VEYA bırakma, (IV) tüm hatalar, virüsler, Truva atları, orada saklanır HANGİ BE VEYA ÜZERİNDEN WEB TARAFINDAN HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS VE aktarlr Mayıs gibi / VEYA (V) herhangi bir hata veya eksikliği HİÇBİR İÇERİK VEYA her türde ZARAR VEYA HASAR İÇİN VEYA HERHANGİ BİR İÇERİK ON THE USE OF bir sonucu olarak tahakkuk eden VEYA VIA WEB. Metacafe doesn’t emri, ciro VEYA SORUMLULUK AİTTİR HİÇBİR İÇERİK VEYA ÜRÜN VEYA HİZMET Reklamı VEYA teklif TARAFINDAN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF İLE WEB FEATURED VEYA HERHANGİ BİR REKLAM İÇİN VE Metacafe VEYA HERHANGİ BİR TO İZLEME HİÇBİR sorumlu YOLLU parti WILL BE TRANSACTION arasında ve üçüncü taraf sağlayıcılar ürün veya hizmet.


9. Yükümlülük Sınırlaması

HİÇBİR DURUMDA Metacafe, yöneticilerinin, yöneticileri, çalışanları, veya acenteler sorumlu SİZİN İÇİN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, CEZAİ VEYA DOLAYLI ZARARLARIN ne TEMİN EDİLEN HER TÜRLÜ (I) YÇERYK, DE DAHİL hatalar VEYA YANLIŞLIKLARI Orada İÇİN BE , sunucularımız VE HERHANGİ BİR DOĞA ne, Web sitemizde SONUCU KULLANMANIZIN, (iii) EMLAK HASAR VEYA (II) KİŞİSEL YARALANMA, herhangi bir yetkisiz kullanımı / VEYA HERHANGİ BİR VE KİŞİSEL BİLGİLER VE / VEYA MALİ buralarda, (IV Saklanan veya web sitemize iletim) HERHANGİ BİR KESİNTİYE VEYA bırakma, (IV) tüm hatalar, virüsler, Truva atları, benzeri VEYA, HANGİ veya YOLUYLA WEB TARAFINDAN HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS VE aktarlr Mayıs / VEYA (V) DİĞER VEYA ATLAMA HİÇBİR İÇERİK VEYA her türde ZARAR VEYA HASAR İÇİN HİÇBİR İÇERİK AÇIK VEYA VIA WEB BELİRLİ dayalı GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL VEYA BAŞKA BİR HUKUK TEORİSİ VE ya da Metacafe OF KULLANMANIZIN bir sonucu olarak tahakkuk eden BU HASARLAR OF OLASILIĞI KONUSUNDA tavsiye edilir. YUKARIDA YÜKÜÜLÜK Shall GEÇERLİ KAPSAM ilgili yargı tarafından YASANIN İZİN VERDİĞİ.

Metacafe Shall kullanıcıların Gönderimler THE iftira, saldırgan veya İÇİN SORUMLU olabilir özel olarak kabul edersiniz, ya da yasalara aykırı HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF ve sizinle birlikte zarar veya hasar FROM YUKARIDA geri Entirely olan risk.


10. Tazminat

Bunu savunmak, kabul tazmin ve zararsız Metacafe, iştiraklerinin tutun ve ilgili memurları, yöneticileri, çalışanları ve acenteleri, gönderdiğiniz her türlü iddia, hasar karşı yükümlülükleri, kayıp, yükümlülük, maliyet ve (ancak dahil sınırlı değildir giderleri avukat ücretleri) doğan: (i) Web sitesini kullanın (ii) bu Şartlar ve Koşullar sizin ihlali (iii) hangi Kullanıcı Gönderi için geçerli şartları sizin ihlali (iv) herhangi bir üçüncü taraf sizin ihlali sınırlama herhangi bir telif hakkı, mülkiyet, kamusal veya özel sağ sağa, eklemeden veya (v) bir Kullanıcı Gönderimler bir üçüncü kişiye zarar herhangi bir iddia. Bu savunma ve tazminat yükümlülüğü bu Şartname ve Web sitesini kullanımınızı sürdürecektir.
11. Kabul Şartları ve Koşullarını Beceri

Bunu söylemek bu yaş iki fazla 18 yıl veya yasal veya veli izni ebeveyn bu Şartlar ve Koşullar girmeye sahip ve Kullanım Şartları bu uyum içinde. Her durumda, sizin gibi Web Sitesi çocuklar için 13 altında değildir bu 13 yaş üzerinde olduğunu iddia etmek. Eğer yaşı 13 yaşından küçük olduğunu, daha sonra, Web Sitesi-bu sizin için diğer büyük web siteleri birçok kullanım etmeyiniz. Ailen için Talk hakkında hangi sitelerde sizin için uygun değildir.
12. Atama

Bu Şartname ve herhangi bir hak ve lisans verildi Burada, aktarılmasına olmayabilir veya tarafından atanan, ancak Metacafe tarafından kısıtlama olmadan atanmış olabilir.


13. Genel

Siz: (i) Web Sitesi sadece New York merkezli kabul edilir katılıyorum ve (ii) web sitesi Metacafe üzerinden kişisel yargı yol değil pasif bir web sitesi, ister özel veya genel kabul edilir, yetki alanlarında başka Devlet New York. Bu Şartname Devlet of New York ve iç ilgili yasaları ile, yasa ilkelerinin ve çatışma ilgili olarak hüküm verilecektir. Herhangi bir iddia ya da Metacafe ve bu tamamen veya Web Sitesi veya bu Şartlar ve Koşullar kısmında sadece yetkili New York, New York’ta bulunan bir federal devlet veya mahkeme tarafından karar olacaktır olarak doğar arasında anlaşmazlık. Bu Şartname, birlikte Gizlilik Politikası ile http://www.metacafe.com/privacy/ ve aşağıdaki iki şart ve koşulların: Üretici Ödül için (A) Gönderi için Şartlar ve (B) Üretici Programına Gönderi için Şartlar, ve diğer yasal bildirimler Metacafe tarafından Web sitesinde yayınlanan ve Metacafe arasındaki sözleşmenin tamamını Web Sitesi ile ilgili teşkil eder. Eğer bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir hükmü geçersiz yetkili bir mahkeme tarafından kabul edilir, bu hükmün geçersizliğini bu Şartname, tam ve yürürlükte kalacaktır geriye kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemez. Herhangi bir şartından feragat bu bu Şartname ve partinin başarısız Kullanım bu Şartlar altında herhangi bir hakkı veya hükmü iddia bu hakkından feragat teşkil etmez bu terim veya başka herhangi bir dönem daha fazla veya sürekli olarak feragat kabul edilir veya hüküm. Metacafe herhangi bir zamanda bu Şartlar ve Koşullar değiştirme ve haber vermeden saklı tutar ve herhangi bir değişiklik bu Şartlar ve Koşullar gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Şartname herhangi bir değişiklik aşağıdaki Web sitesini kullanmak için ve revize koşulları kabul için kabul anlamına olacaktır. SİZ VE Metacafe KABUL EYLEM ARISING OUT VEYA İLGİLİ OF herhangi Neden Metacafe WEBSITE MUST derecesi en fazla bir (1) EYLEM tahakkuk OF Neden SONRA YIL İÇİN. BAŞKA Hareket BU NEDEN OLARAK yasak.

Son Güncelleme: Kasım 2008.

Geri Dön
Gönderme Kuralları
Genel Yönergeler

Bazı video yüklemek ister misiniz? Biz aşk bu! Sonuçta, Metacafe yükleyerek kısa sinema sizin dünyada yapabileceğiniz beş büyük şeyler biri.

Birincisi, orada izlemek için bazı kurallar vardır. Biz, size kuralları nefret ediyorum, biliyor ama kaosun içine devolving ve başka bir iş korku hikayesi olmaktan Metacafe tutmak için vardır. İşte buyurun (notlar almak, daha sonra) bir test edeceksiniz:

 • Hayır klonlama sağladı. Hayır, bu laboratuvarda aynı koyun üretimi bahsediyoruz değil – çok iyi. Biz zaten bu sitede mevcut videoları yinelemeden hakkında konuşuyor. Çünkü tekrar tekrar berbat Biz nefret yinelenenleri kötü. Yani önce Metacafe için bir arama kuralları Zaten burada var görmek için lütfen bir video yükleyin.
 • Sekiz yeterli. Hayır, yetmişli yıllarda bu peynir TV programı hakkında konuşmak değil. Biz videonun uzunluğu hakkında konuşuyor: 8 dakika altında tutmak. Her şey artık daha bizim Üretici programa girilmelidir.

Üzerinde pantolon tutun *. Biz prudes burada değil, ama mümkün olduğunca geniş bir topluluk olarak hizmet vermeye Metacafe istiyorum. Bu sitede açık cinsellik videolar izin anlamına gelir. Bunlar sadece 2H4M (Çok Sıcak Metacafe için).
kısmi çıplaklık veya örtülü cinsellik ya ne olacak? Biz, ‘tek gardırop arıza’ korkmuyorsanız, ancak güvenli seks ve 18 koyun uygulama daha iyidir + üzerinde filtre.

 • Filtre şiddet. Lütfen Metacafe eğlence ve eğlence tüm başkalarının pahasına gelmek gerekir ilgili olduğunu unutmayın. Bu nedenle, video, üzerinde uygun filtre sopa lütfen şiddet içerir:

O 13 +: için sahnelenen / şiddet hareket savaş sanatları (gibi).
O 18 +: fiziksel saldırılar da dahil olmak üzere gerçek dünyadaki şiddet için; yaralanmaları için korkunç sahneler veya açık dili.
O Metacafe olan göstermek veya insan ölüm anlamına Ancak haber bu görüntüleri bağlamında görünse şiddet veya video yasadışı eylemlerin tasvir videoları reddeder.

 • Elbise başarı. Katil başlıkları, açıklamalar, simgeleşmiş ile Paket Videolarını ve etiketleri izleyiciler çekmek için. Ama, lütfen, doğru, ya da tam olarak nerede uyku size aldatıldığınızı herkese bildireceğiz.

O dayanılmaz Kitap: ne isim var? Herşey. Sıkıcı kitaplar = no hit, böylece video kimsenin dayanacak bir başlık verin.
önce onu gördüm ya Teaser Açıklamaları: Size birisi bir filmin sonu sürpriz bir anlatır da nefret musunuz? ( “Dostum, sen yaptın Darth Vader Luke’s baban mı?”) O halde, beklemeyin ve canlı ayrıntılı bir şekilde video içeriğini açıklayacağız ama duyduğunuz zımbası hattı vermek yoktur.
O Göz Öngörüntüler çekici: doğru içeriğini ve grabs dikkat gösterir video bir görüntü seçin. Ama eğer bir şey brüt, bunu göstermek değil – biz ise sitede tarama yemek ister.
O Away Etiketler: fazla etiket olarak kullan olarak, video açıklamak istiyorum. İnsanların bir arama olarak bulmanıza yardımcı olur.
Bir kanal seçin *. Eğer görüntü bir kanal fazla, bir çoğu geçerlidir tercih uyuyor. Hala karar değil mi? , Başları bir kanal atamak bir para çekme, kuyrukları bir kanal, daha sonra kapak. Daha sonra, bir danışman bakın nasıl para hayatını şekli sağlar.

Üretici Ödül Yönergeleri

Üretici Ödül Şartlar ve Koşullar

Bu nedenle de Üretici Ödül programı para kazanmak ister misin? Şimdi konuşuyor! Ama sırada büyük çocukları ile beraber size var – evet – kuralları biraz daha fazla takip etmek oynamaya. Hatta büyük isyancı film, Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez gibi nerede bugün vardır almak için kurallara uyun gerekiyordu. Öyleyse dinleyin …

 • The Truth ve Nothing But The Truth. Eğer herhangi bir şekilde video yanlış – başlğ Küçük, etiket veya açıklama – otomatik olarak programdan reddetmek olacaktır edip ile, ne olursa olsun sırası ve popülerliğinin.
 • Boyut mu Madde. Biz daha az 8 saat en az 20 saniye uzun videolar öneririz. Aslında, iyi bir sığır boğa binmek en uzunluğu.
 • 13 + şanslı sayıdır. Üretici Ödül için, bizim görüntüleyenler en son çerçeve için tadında olabilir videoları istiyorum. Bu yüzden yükleme 13 hayır harsher daha olmalıdır + (lütfen) Ayrıntılar için Genel Yönergeler bakın. Hollywood’un garip standartlar olarak, bu sağlar bir film bu yaş 18 ve yukarı doğru sınırlı hariç.
 • Site Vs. Müşteri. Hayır, bu bir topal Video oyunun adı değil. Bu sizin için Metacafe Video gönderdiğiniz için var seçimi’s. Bu web sitesi aracılığı ile gidebilirsiniz – bizim Metacafe Pro uygulama – veya aracılığıyla öneririz. Eğer Pro Metacafe, ek bir adım ile Üretici Ödül gönderebilirsiniz gitmek için kullanmak () bir sonraki noktaya bakın – ama neden sorunsuz geçer?

İleri Düzey taşıyın *. Zaten, ancak genel görüş için bir video yüklendi şimdi Üretici Ödül için göndermek istiyorsanız, sadece şunu yapın:
veya Oturum açın
Benim Kanal ya tıklayın.
O bulun size Üretici Ödül sunmak istiyorum video.
O, bu bölümdeki tüm yönergelere uygun olduğundan emin olun.

Nasıl kolay oldu mu? Ama üzgünüm, önce sayılmaz yapmak program girilen tüm bu kez video var. Sizin Üretici Ödül görüşlerinin bu “Gönder” düğmesine basın anlık sayısı başlar.

 • Originality herşeyi. Eğer Metacafe başka bir üretici video görmek ve daha iyi yapabileceğini düşünüyorsun, don’t bother. Daha önce, bu bir klon ücretsiz site söyledi. Ve bu İçeriği Kopyalarını içerir – aynı temel fikir video (örneğin, nasıl bir bilgisayar programı) bir özelliği kullanmak için. Olsanız bile farklı bir stil olarak oluşturmak, biz yinelenenleri izin vermez. Bir eğlence sitesi – bu senin o vahşi gücünüz bize sürpriz.
 • Bizim Avukatlar bu mu yapılmıştır. Biz dava elde nefret bile fazla biz kötü kahve nefret ediyorum. Eğer tüm haklara sahip Yani videonuzdaki HİÇBİR telif malzeme dahil değildir. Müzik, fotoğraf ve video klipler yer alıyor. Eğer kullandığınız müzik, E-producerrewards at (at) metacafe () com nokta, mail ve video önyükleme almaz emin yapacağız lütfen haklara sahip. (Bu garip bir e-posta adresi için üzgünüm, ama Spambots kötü olacaktır.)
 • Üç Kelimeler For You: Kalite, Kalite, Kalite. Ise daha büyük ekranlar (yani kamyon-sizin hayal ettiğiniz plazma boyutlu gibi elde Hey, hangi görüntü teknolojisi demektir 21. yüzyılın zaten, şimdi daha iyi) alma ve cep telefonu küçük () gibi daha küçük. Yani video iyi görünüyor, ya da hiçbir seçeneğiniz vardır ama reddetmek için emin olun. Düşük teknik kalitesi ve gözlerimizi acıtıyor bizim optometrist zaten yeterince para yapar.
 • URL’leri Bu Hakkımızda savurmak olun. Don’t you zaman bir video izlemekte olduğunuz bu nefret ve bu da başka bir web sitesi veya indirmek için bazı topal reklam çıkabilir? Ne tesadüf, biz de onlardan nefret ediyorum! Dolayısıyla da, başka bir web sitesinin tanıtımını veya nasıl bir program indirmek için bize gösterir Üretici Ödüller bir video göndermeyi düşünüyorum etmeyiniz. Bu video reklam satış çocuklar için sizi her gün etmeye başlayın edeceğiz rerouted alıyorum.
 • Hayır Haberler iyi haber. Biz (biz hayal edebilirsiniz haberler – özellikle bir şey supermodels Geeks evleniyor ile izlerken aşk değil mi?). Ama haberleri hızlı bir şekilde eski, bu nedenle çok zamanında veya topikal Üretici Ödüller içine videoları kabul edemiyoruz almak. Eğer bir video satır aşağı tarih dışında görünüyor, Metacafe hakkı saklıdır Üretici Ödül onu reddetmek ve yerine Üretici programa kabul ediyoruz.

Senin büyük The Slidesho’ar Kaydet *. Biz bir video sitesi, eğer mükemmel bir fotoğrafçı, yaşadığınız eylem ile neler yapabileceğini bize gösterdi ediyoruz demektir. Üretici Ödüller (Ayrıca, bunu bu gün tüm karşılığı yapmakta olduğunuz cinematographers’s.) Bu Slidesho”ar resim ve derlemeler yalnızca için.

Eğer düşünmek için telif hakkı, burayı tıklayın nasıl talebinde bulunmak bulmak için ihlal edilmiştir.


Metacafe Evi Kurallar

Bir toplumun yaratıcı enerjisi ile uğultu için Metacafe yaptı. (Çok iyi bir vızıltı seviyorum.) Yani bunu sürdürmek için birkaç ev kuralları kurulan ettik:

 • Faydalı Eleştiri: iyi videolar istiyorsunuz? Sonra yerine şap diye bir önerileri! İyi danışmanlık hizmeti daha iyi bir Metacafe binada uzun bir yol gidiyor. Ve sadece söylemiyeceğim eğer daha iyi yapabilirim, sizce – kendi video SHOW IT.

Bu videolar İçin Yaratıcılık Kaydet *: çalıştığınızda musunuz üst listeleri üzerine sonuçlarına müdahale ile gizlice. Kendi video hakkında yorum Örneğin “En Çok Tartışılan” listesinde üzerine almak için her yere edilmeyen, gönderme çok. (Biz ettik var eğitimli köpeklerin hileler dışarı sniff.)

 • Temiz tutun: Bunun gibi bazı iyi olanlar “çekici”, “sanrı” ve “obfuscation dahil olmak üzere İngilizce dil yalnız olarak 1000000 kelime vardır.” Burada, dil becerileri hava atmak ve küfür ve evde diğer çöp konuşmak bırakın.
 • No haters: Bizim toplum hoşgörüsüzlük sıfır tolerans var, o nedenle küçük, cinsiyetçi ve homofobik ırkçı konuşma. Bu şiddet ya da diğer site kullanıcılarının veya kişiler videolar görünen karşı cinsel saldırı tehditleri içerir. Suçlular sonsuza Metacafe men edilecektir.

Biz polisler oynarken nefret – uzak videoları izlerken zaman alır ve bir katil site oluşturma – bu yüzden bu küçük açıklamada, Metacafe vızıltı gidiyor ve büyüyen korunacağından iş yapar umuyoruz.